Telefon
    0212 520 31 00
    Çalışma Saatleri
    Pzrt-Pzr: 08:00 – 18:00
        E-mail
        destek@avciteknoloji.com.tr

Hizmetlerimiz

Deneyimli personel ve hızlı çözümlerimizle en iyi hizmet garantisi sunuyoruz.

Telefon Tamiri
Telefon markanız ne olursa olsun tüm marka prosedürlerine uygun olarak hizmet vermekteyiz. Avcı teknoloji olarak teknolojiyi yakından takip eder ve en güncel teknolojiyi sizlere sunarız. Tüm telefon markalarında uzman kadromuzla gelişen teknolojiye göre hizmet vermekteyiz. 50 kişinin üzerinde olan ekibimiz işini söz verdiği süre içinde tamamlar ve sizlere ulaştırır.
Sıfırlanmış Telefon Satışı
Günümüzde her ay çıkan yeni telefon modelleri yenilikleri takip etmeyi giderek zorlaştırıyor. Bir yıl önce aldığınız bir telefon zaman içinde eskiyerek güncellemelere ayak uyduramaz hale geliyor. Amerika’da ve Avrupa’da oldukça yaygın olarak kullanılan Refurbished yani Sıfırlanmış Telefon Türkiye’de de oldukça ilgi görmeye başladı. Peki nedir bu Sıfırlanmış Telefon? Çeşitli nedenlerden dolayı tamir edilmesi gereken cep telefonları, teşhir ürünleri, kullanıcının alıp iade ettiği cep telefonları vb telefonlar teknik olarak bakıma girer, yenilenir ve sıfır halde tekrar piyasaya sürülmesidir. Sıfırlanmış telefon, fiyat olarak yaklaşık %40 indirimli telefonlardır. Sıfırlanmış Telefonlara Avcı teknolojiden ulaşabilirsiniz. Güvenle indirimli ve garantili telefonunuzu piyasadan çok daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Telefon Aksesuarları
Avcı teknoloji, yeni telefon aldığınızda veya zaman içinde telefonu kullanırken nelere ihtiyaç duyacağınızı önceden tespit eder ve bu ürünleri sizlere sunar. Kırılmaz telefon camı -Telefon kulaklığı - Şarj aleti - Kişiliğinizi yansıtacak bir telefon kılıfı - Usb kablosu – Powerbank çeşitlerini ve tüm markalara kolayca ulaşabilirsiniz